Arka Plan 2 Yaşında

21 April 2018

Sevgili dostlar, bundan tam 2 yıl önce çıkmıştık bu güzel yola.

Resmi tatil olması sebebiyle mümkün değildi 23 Nisan'ı kütüğe kazımak ama bir önceki gün olan Dünya Günü'ne denk getirip "dünyayı fotoğraf kurtaracak" sloganıyla, yeni bir filizle, yeni bir ağacın, derneğimizin temellerini atmıştık.

Kökler sağlam olmalıydı. İşte bu sağlamlığı başta 36 yol arkadaşıyla yola çıkarak perçinledik. Sonrasında dallar, yapraklar gövde ile bütünleşti. Köklerimizden güç alıp, köklerimizi bilerek, hiçbir olumsuzluğu düşünmeden, olmaz demeden nasıl oluru hesaplarını yaparak geldik bugünlere.

Kimi zaman cansız yapraklar savruldu sağa sola ama inanıp güvenen, birlikte bugün Arka Plan Ailesini oluşturan gövde Sonbahardaki kuruyan yapraklara inat, dimdik toprağa saplanmış bir şekilde kaldı.

Koca bir çınarın temelleri artık 2 yaşında.

Şimdilerde 60'a yaklaşan üye sayımızla fotoğraf ve sanatının gelişimine, sessiz sedasız katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Bugünlerde olmamızı sağlayan başta kurucu üyelerimiz olmak üzere, diğer dernek üyelerimiz ile katkı sağlayan, inanan, güvenen, biz olarak destekleyen tüm Arka Plan Ailesi dostlarına teşekkür ederiz.

Üretim devam ediyor...

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…