Dünya Kulüpler Kupası Sonuçları

11 February 2019

Değerli fotoğraf severler, biraz gecikmiş bir duyuru olsa da paylaşmakta fayda var. Derneğimiz kurulduğu yıldan bu yana özellikle yurt dışı ve ülkemizi temsilen dünya kupalarına katılım konusunda hassasiyetle çalışmalarını sürdürmekte. Önemli olan katılıp ülkemizin adını duyurmaktır politikasıyla düzenli olarak her yıl Dünya Kulüpler Kupasına katıldık.

TFSF'ye bağlı 60 dernek ile bağlı olmayan toplamda 200'e yakın derneğin bulunduğu ülkemizde yaklaşık 15 dernek ile temsil edildiğimiz kupada geçmiş yıllara oranla bu yıl başarımız biraz gerilerde kaldı. 2 Kupada 30'larda yer aldığımız kupada bu yıl 104. olduk. Söylediğimiz gibi önemli olan katılmaktır. Laf yerine iş üretmektir dediğimiz Dünya Kupasına gerek fotoğraf yollayıp gerekse seçimlerde yardımcı olan üyelerimize teşekkür ederiz.

Bununla birlikte 5 üyemizde sergileme alarak bizleri gururlandırmışlardır. 20 Puanla sergileme alan Osman Dursun ile 18'er puanla sergileme alan Ahmet ÇağlarSezgin Güvel, Tahir Özgür ve Tuğran Yüce'yi kutlar, fotoğraf çalışmalarında başarılar dileriz.

www.arkaplan.org.tr üretime devam ediyor.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…