"Ayın Fotoğrafı ve Ayın Fotoğrafçısı" yarışmamız tüm hızıyla devam ediyor.

03 March 2019

Değerli fotoğraf dostlarımız, en güzel hediye kitaptır diyerek, sanat ve sanatçı eserlerine verdiğimiz katkı ile geleneksel hale getirdiğimiz "Ayın Fotoğrafı ve Ayın Fotoğrafçısı" yarışmamız tüm hızıyla devam ediyor.

Şubat ayı seçiciliğini Arka Plan Fotoğraf Derneğimizin üyesi Erdal Küçüktatıl 'ın yaptığı ve S.Haluk Uygur hocamızın kitabı ödüllü yarışmamızın sonuçları çok yakında ilan edilecektir.

Bu ay ise yine dernek üyemiz Osman Dursun seçiciliğinde ki yarışmamızda ödülümüz usta Izzet Keribar 'ın yeni kitabı "Doğudan Gelen Işık".

Yapmanız gereken tek şey ise fotoğraflarınızı resmi sosyal medya hesabımız olan Facebook sayfamıza yüklemeniz. Ayrıca geçmiş dönemlerde ödül alan arkadaşlarımız duyurularımızı kaçırmış ise ödüllerini ulaştırabilmemiz için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.mail adresimize ad soyad telefon ve açık adreslerini mail atmaları gerekmektedir. www.arkaplan.org.tr üretime devam ediyor.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…